Статистика

Скачать программу для просмотра DJVU-документов можно здесь, для просмотра и редактирования - тут.


Просмотров: 2715
Комментарии: 0

Фрагменти космології

Фрагменти космології
Навчальний посібник для студентів спеціальності фізика, філософія та релігієзнавство, також – для учителів фізики й астрономії, учнів ЗШ для позакласної роботи. Текст цієї невеликої за обсягом книжки є стислим конспектом окремих лекцій із космології, прочитаних у 2006-2008 рр. для студентів фізиків і філософів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Автор сподівається, що цей стислий конспект буде корисним для студентів, а також і для вчителів фізики та астрономії в їх позакласній роботі, можливо, – і певному колу аматорів найцікавішої з наук – науки про небо і про його одвічні таємниці.
Просмотров: 3692
Комментарии: 0

Київське вікно у Всесвіт

Київське вікно у Всесвіт
У книзі на основі численних публікацій, Інтернет-видань та архівних матеріалів досліджується в хронологічному порядку історія розвитку астрономії у Києві від архаїчних часів до сьогодення.
Просмотров: 3825
Комментарии: 0

Методи і результати дистанційного зондування планетних атмосфер

Методи і результати дистанційного зондування планетних атмосфер
У книзі описано основні поняття, які характеризують параметри поля дифузно відбитого планетами випромінювання та газово-аерозольного середовища планетних атмосфер. Розглянуто особливості розсіяння світла на частинках різної природи і форм; формування молекулярних смуг поглинання в планетних атмосферах; вплив земної атмосфери на характеристики параметрів світлових потоків в умовах їх проходження крізь атмосферу; методи спектрофотометричних і спектрополяриметричних спостережень та їх редукції, у тім числі й за вплив земної атмосфери; методи визначення фізичних характеристик планетних атмосфер. Наведено основні результати вивчення оптичних характеристик поля дифузно відбитого випромінювання та фізичних характеристик, насамперед аерозольної складової, атмосфер Венери, Марса, Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна, супутників Титана і Тритона. Обговорено деякі проблеми глобальних змін клімату та озоносфери Землі.
Просмотров: 4688
Комментарии: 1

Популярное

  Календарь

  «    Май 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Опрос

  Оцените дизайн сайта
  Лучший
  Неплохой
  Устраивает ... но ...
  Встречал и получше
  Совсем не понравился

  Немного рекламы